Biz Kimiz?

1984'den Bugün'e Yenilikçi Anlayış ile

Cevahir Ev Gereçleri olarak, 1984 yılında sandalyeli merdiven, çamaşır askılığı, ütü masası gibi portatif ev gereçleri ile başlayan imalat serüvenimiz bugün 400’e yakın ürün çeşidi ile devam etmekteyiz.

Uzun yıllardır devam eden imalatçı kimliğimizin özü, sadece imalat yapıp satmak amaçlı olmaktan ziyade kaliteden ödün vermeden gereken prosedürler çerçevesinde (sanayi sicil belgesi, hizmet yeterlilik belgesi, kapasite raporu vs.) devam edebilmektir. Ayrıca müşterilerimizin her türlü talep ve görüşlerine önem vererek gerekli hassasiyetle satış öncesi ve satış sonrası destek sağlamayı kendine hedef edinmiş olup, 1984 yılından bu güne kadar olan sürede bu kuralı devem ettirebilmiştir.

Hakkımızda
Hakkımızda

Misyonumuz

Cevahir Ev Gereçleri olarak misyonumuz, sürekli yenilenen ve geliştirilen trendlere uygun şekilde hareket ederek firmamızı daha ileriye taşımaktır.

Cevahir Ev Gereçleri

Müşteri Odaklı Kalite Anlayışımız ile Her Zaman En İyisini Sizlerle Buluşturuyoruz

Cevahir Ev Gereçleri

Sıkça Sorulan Sorular

Kuruluşundan bugüne hızlı büyümeasini sürdüren Cevahir Ev Gereçleri, başlangıçta sandalyeli merdiven, çamaşır askılığı, ütü masası gibi portatif ev gereçleri ile başlayan imalat serüvenini bugün 400’e yakın ürün çeşidi ile devam ettirmektedir.

Cevahir Ev Gereçleri olarak Yurt içinde tüm şehirlerine ürünlerimizi hızlı bir şekilde ulaştırmanın gayreti ile zincir mağazalara kaliteli ürünleri güvenle tedarik ediyoruz.

4000 m2 üretim tesislerimizde, tam otomatik makinelerle ve el değmeden yaptığımız ürünlerimizi yutiçinde tüm şehirlere sevk ediyoruz.